Türkiye Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri Network Sistemi

 
 

SEO Hizmeti

Seo Hizmeti

Web sitesi Seo Site Ücreti 2500 TL

Kelime başı ücret 500 TL ( Kelime çalışma ücreti )

Kelime başı aylık bakım 100 TL ( Kelime Garantisi : 1 sayfada kalmanız için yapılan çalışmalar )

Kelimenizin garantisi gibi düşünün biz bir kere sizi başa çıkartıp sonra çalışmayı bırakırsak
belirli bir süre sonra tekrar alt sayfalar düşersiniz bu ücret sürekli birinci sayfada kalma için yapılan çalışma ücretidir.


Dikkat edilmesi gereken en önemli konu ise sitenize verilen linklerle yapılan seo'dur.

Sizin linkleriniz sitelerde kaldığı sürece hızlı bir şekilde yükselirsiniz ve belirli bir süre sonra aşağı inmeye başlarsınız.
 


SEO Optimizasyon ve SEO Web Tasarımı için Önerilerimiz :

Konunuzla alakalı sitelerden link satın alın. Bu konuda size yardımcı olucak sitemiz Link Borsası 'dur. Sitenize reklam aldığınız link reklamlar PR "Page Rank" Google sayfa puanı yüksek siteler olması daha yararlıdır.

"Ayrıca verilen linklerde link kelimeri yukarı çıkmak istediğiniz kelimelerden oluşsun."

Eğer özel programlarla yapılan toplu link eklemeleri sisteminden yararlanırsanız , örneğin 1000 tane forum sitesine birden eklenmek gibi bu durum riskli olabilir Black Hot Seo dedikleri spam uygulaması olarak anlaşılabilir ve siteniz google aramasında kaybolur bunun adıda Sand Box'dur. "Kum Torbası nın içine düşmüş olursunuz."

Organic Seo dedikleri sistem ise Google® aramalarında çıkan sonuca göre sitenize tıklanarak sitenize giriş yapılmasıdır. Bu etkili bir yöntemdir.

Alan adınız domain name yukarı çıkmak istediğiniz kelimeleri barındırması faydalıdır.

Ayrıca sitenizin içeri seo uyumlu sayfa isimlerinden oluşmalı örneğin seo-hizmeti.html gibi ürün adları düzgün olarak listelenmelidir.

Sitenizi oluşturan HTML kodları hatasız ve temiz olmalı , sayfanız mümkün olduğunca hızlı ve az koddan oluşmalı resim isimleri kelimelerle uyumlu olmalıdır.

Ziyaretçilerinizin sayfanızda bulunma süreleride uzun olursa arama motorları Google Anlytics® raporlama araçlarında bu izlenilebilir sitenizin kalite puanını arttırır.

  Seo nedir ? makalesini inceleyerek konu hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 

15 Aralık 2006 Teknik Servis